strava,hubnutí,obezita,jídelníček

Už chodíme, pokračujeme

Takže už chodíme, nyní začne přibývat trošku aktivity. Nemá smysl dělat kliky či něco podobného, za prvé zatěžujete minimum svalů a ještě dost malých svalů. A za druhé nikdo obézní nemá rád kliky, jelikož nemáme vypracované svalstvo rukou na to, abychom se na rukách uzvedli. Na kliky tedy prozatím zapomeneme. Budeme dělat cviky na ten největší sval v těle a to ….. Stehna.. na tohle jsou nejlepší dřepy, opět to nebudeme přehánět pro začátek stačí 10 denně. Kdo má problémy s klouby doporučuji jíst kolagen (koupíte v lékárně). Postupem času můžeme začít dělat například 2x10denně 3×10 denně atd. Navíc pro ženy to má krásný efekt na zadek, kdy se zpevní 🙂

Nedělejte taky sklapovačky, za první nevíte jak a za druhé tímhle tu pneumatiku na břichu neshodíte. Sklapovačkami pouze trénujete sval hluboko v sádle.
mapa metra
sportka

Při dietě potřebujeme spalovat tuky, tedy přebytečnou energii. A jak se spaluje? Hýbáním tělem. Tedy chodíme, dřepujeme. Zaměstnáváme ty největší svaly v těle, které nejvíce spalují. To nám pro začátek stačí zcela nad hlavu.

Nebudu zde psát jak má co dlouho trvat jeslti máte dělat po 10 dřepech denně týden a pak navyšovat. Tohle záleží na každém, jak se kdo cítí. Někdo začne dělat 2x denně například po měsíci.

beautiful fitness woman working out, studio shot

Správné provedení dřepu :

Chodidla na šířku ramen, špičky směřující dopředu, paty na zemi, ruce před sebou,na hrudi v kříž, nebo za hlavou. Jedeme ze stoje do polohy pravého úhlu v kolenou, tedy jak je na pravém obrázku

Pro dnes krátce, ale doufám že pro někoho dosti výstižně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *